Didžiuosiuose Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose Šiluvoje – Mokslo, ugdymo ir padėkos diena

Mokslo ir ugdymo dieną Šiluvos atlaidus papuošė ir nauju džiaugsmu, gera nuotaika aikštę užliejo vaikai ir jaunimas – nuo darželinukų iki vyresniųjų moksleivių, studentų, taip pat jų ugdytojai – mokytojai, dėstytojai, bendruomenių vadovai. Mokymo ir ugdymo bendruomenės, už kurias buvo meldžiamasi šios dienos iškilmingoje Eucharistijoje, atvyko su savo įstaigų simboliais – su vėliavomis, pasipuošę uniformomis ar kitais skiriamaisiais ženklais.

Didžiuosiuose Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose Šiluvoje rugsėjo 15 d. dalyvavo mūsų gimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojos ugdymui, mokinių ir mokytojų būrys. Kauno „Vyturio“ gimnazijos chorui teko didelė garbė ir atsakomybė giedoti Šv. Mišiose. Gausiai susirinkusiems maldininkams giedojo gimnazijos mišrus choras, kuriam pritarė Muzikos skyriaus mokytojų ansamblis.

Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas