Aukšti respublikinio IT konkurso „Bebras“ rezultatai

Paskelbti 1-12 klasių mokinių 19 – ojo respublikinio „Bebro“ konkurso, kuris vyko lapkričio 14 – gruodžio 9 dienomis, I etapo rezultatai. Konkurso „Bebras“ tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informatinio mąstymo sąvokomis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir kompiuterinę mąstyseną.

Konkurse šiais metais dalyvavo ir savo žinias demonstravo 310 mokinių iš mūsų gimnazijos 5-12 klasių. Dėkojame visiems mokiniams, kurie atstovavo „Vyturio“ gimnazijai.

Džiaugiamės vyturiečiais, kurių rezultatai „Bebro“ konkurse itin aukšti:

• 1 vietą Kauno savivaldybėje ir 11 vietą Lietuvoje savo amžiaus grupėje užėmė EDGARAS POVILIONIS, IV gimn. kl. mokinys.
  • 2 vietą Kauno savivaldybėje ir 7 vietą šalyje savo amžiaus grupėje pasiekė GODA GURSKYTĖ, 7d kl. mokinė.

Sveikiname!

IT mokytojos