Apie seminarą – praktikumą „Praktinių įgūdžių tobulinimas, ruošiant profesionalius styginių ir pučiamųjų instrumentų atlikėjus“

Š. m. vasario 9 dieną vyko Muzikos skyriaus organizuotas ilgalaikės mokytojų kvalifikacijos kėlimo programos „Muzikos/meno mokyklų mokytojų profesinės ugdymo veiklos kompetencijų plėtojimas, užtikrinant šiuolaikinį mokymo turinį ir procesą“ seminaras-praktikumas. Jo metu vyko atviros meistriškumo pamokos, kurias kūrybingai ir profesionaliai vedė VDU Muzikos akademijos, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos, Kauno J. Gruodžio konservatorijos mokytojai ir dėstytojai. Šiose pamokose savo grojimo, atlikimo technikos įgūdžius, kūrinių interpretavimo galimybes tobulino Muzikos skyriaus fleitos, saksofono, smuiko, gitaros mokiniai.

Šis seminaras padėjo mokytojams tobulinti profesinį meistriškumą, atnaujinti praktines žinias siekiant ugdymo kokybės. Lektoriai atvirų meistriškumo pamokų metu padėjo spręsti mokinių – atlikėjų mokymo problemas, atsakė į iškilusius klausimus, rekomendavo mokymo būdus ir metodus atlikėjų meistriškumui tobulinti, pateikė inovatyvių priemonių, užtikrinančių šiuolaikišką ugdymo procesą.

Dėkojame pedagogams, kurie nepagailėję savo laiko atvirai bei nuoširdžiai bendradarbiavo, skatino, patarė, palaikė. Smuiko klasės mokiniai taip pat turėjo progą išgirsti ir smuiko mokytojos ekspertės Mildos Pupelienės Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos mokinių koncertą, kuriame puikiai pasirodė buvusi Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus smuikininkė Liepa Juciūtė.

Dar kartą dėkojame: fleitos mokytojai ekspertei Aušrai Lukoševičiūtei; smuiko mokytojai ekspertei Mildai Pupelienei, saksofono mokytojui metodininkui Algiui Šeduikiui bei gitaros mokytojui metodininkui Sergej Krinicin.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Reda Labanauskienė