Advento popietė Kauno arkivyskupijos kurijoje

Kauno „Vyturio“ gimnazijos administracija ir mokytojai buvo pakviesti į Kauno arkivyskupijos kuriją susitikti su Jo Ekscelencija arkivyskupu Kęstučiu Kėvalu. Susitikime dalyvavo buvusi gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė ir vyskupas Saulius Bužauskas.

Jo Ekscelencija arkivyskupas pasveikino Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenę su aukštais akademiniais rezultatais, dėkojo už skleidžiamą Dievo žodį, už vertybinio ugdymo puoselėjimą. Arkivyskupas K. Kėvalas su gimnazijos bendruomene pasidalino mintimis ir įžvalgomis apie Adventą, apie jo prasmę, dalinosi savo prisiminimais iš mokyklos laikų. Sveikinimo žodį tarė ir vyskupas S. Bužauskas. Jis taip pat prisiminė mokyklą, nueitą kelią. Susitikimo metu turėjome galimybę susipažinti su arkivyskupijos kurijos pastatu, jo istorija. Savo prisiminimais dalinosi buvusi gimnazijos direktorė A. Bancevičienė. Ji prisiminė katalikiškos gimnazijos kūrimo pradžią, iššūkius, su kuriais susidūrė kurdama katalikiško vertybinio ugdymo elementais grindžiamą ugdymo įstaigą. Gimnazijos direktorius padėkojo Jo Ekscelencijai arkivyskupui už jaukų ir šiltą priėmimą, už  mintis ir įžvalgas apie Advento prasmę, gimnazijos bendruomenės vardu pasveikino arkivyskupą K. Kėvalą ir vyskupą S. Bužauską su artėjančiomis Šv. Kalėdomis.

Direktorius Lauras Bartninkas