„Vyturio“ komandai – pirmoji vieta respublikiniame konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“!

Baigėsi respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ . Puikiai sekėsi mūsų gimnazistams: 7 b klasės mokinių  Jono Petrulio ir Mato Lenkučio video darbas „Šiluma ir kūnai“ laimėjo I vietą, 12 klasių PPT sekcijoje Karolio Dzindzino darbas „Elektromagnetinė indukcija“ taip pat laimėjo I vietą, Arno Kvoševič darbas „Jonizuojančios spinduliuotės poveikis žmogui ir aplinkai“ – II vietą,  o Mykolo Giedraičio darbas „Vaivorykštė“ – III vietą. 10 klasės mokinių Lauros Narijauskaitės ir Lukrecijos Vintytės  bei Ditės Kačiušytės ir Andrėjos Jakčinskaitės darbai nominuoti už kūrybiškumą. Dar aštuonių mokinių darbai įvertinti padėkomis. Džiaugiamės mokinių darbais ir pasiekimais.

Už dalyvavimą respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ ir puikius mokinių darbus Kauno „Vyturio“ gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Sveikiname!

Fizikos mokytojai Regina Rupkutė ir Vytautas Baršauskas