Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Lietuviška pjesė 2021

II TARPMOKYKLINIS VIRTUALUS KONKURSAS „LIETUVIŠKA PJESĖ 2021“

Konkurso „Lietuviška pjesė 2021“ rezultatai (Padlet lentoje) – spauskite  šią  nuorodą ir peržiūrėkite

Konkurso nuostatai  (PDF, atsisiųsti)

Konkurso dalyvių vaizdo įrašų peržiūra

Konkurso dalyvių vaizdo įrašų peržiūra vyksta gegužės 20 – 27 d. Norėdami peržiūrėti konkurso dalyvių vaizdo įrašus Youtube kanale, paspauskite ant dalyvio pavardės.

Konkurso dalyvių koncertinių įrašų nuorodos peržiūrai (PDF, atsisiųsti)

Konkurso rezultatai bus paskelbti 2021 m. gegužės 27 d.

A kategorija

Skaistė Papievytė

Edvardas Slavinskas

Milana Proskuriakova

Simona Mockapetrė

Smiltė Gečionytė

Ugnė Saročkaitė

Jokūbas Vaicekauskas

Akvilė Beniulytė

Eglė Tekutytė

Gabrielė Valionytė

Liepa Šakėnaitė

Deimantė Čeponaitė

Kotryna Marušauskaitė

Barbora Norvaišaitė

Kostas Ufartas

Emilis Deltuva

Aurimas Simčič

Agata Matonė

Tomas Mikalauskas

Smiltė Stankevičiūtė

Emilija Matusevičiūtė

Domas Tarvidas

Austėja Rūkaitė

Darija Navikaitė

Kotryna Dagilytė

Augustė Pakrosnytė

B kategorija

Aurelija Guzevičiūtė

Ieva Vinciūnaitė

Gintarė Zubrickaitė

Milda Valatkevičiūtė

Liepa Juciūtė

Liepa Lileikytė

Mantas Alšauskas

Saulė Juciūtė

Urtė Bukšnytė

Gabija Laimutytė

Motiejus Mikutas

Kornelija Neniškytė

Mykolas Bidlauskas

Viktorija Rainytė

Nojus Leveckis

Darija Navickaitė

Gabrielė Pauliukovaitė

C kategorija

Laura Banevičiūtė

Mėta Zakšenskaitė

Augustas Armalis

Austėja Valentaitė

Vesta Rybakovaitė

Greta Gurskaitė

Ema Vobolytė

Viltė Koklevičiūtė

Benas Piliuginas

Gertrūda Žmuidaitė

Rugilė Totoraitytė

Patricija Kelmonaitė

Viltė Koklevičiūtė

Gabija Skaburskytė

Naglis Skyrius

Sofija Jermakaitė

Elzė Pavlikovičiūtė

D kategorija

Urtė Kazakauskaitė

Žemyna Balvočiūtė

Armantė Žagelytė

Areta Baladinskaitė

Kamilė Vonžodaitė

Meda Motiejūnaitė

Eva Narauskaitė

Maja Kriaučiūnaitė

Gvidas Čepaitis

Rugilė Skučaitė

Augustė Dimšlytė

Viltė Diliūnaitė

Ieva Olencevičiūtė

Gabija Laimutytė

Aurimas Salelionis

Evelina Salelionytė

E kategorija

Laisvyda Leckutė

Tadas Stipinas

Miglė Koklevičiūtė

Eva Tendzegolskytė

Kotryna Prasauskaitė