Akordeonistų konkurso Lenkijoje rezultatai

Gegužės 28-30 dienomis Lenkijoje vyko II tarptautinis akordeonistų konkursas.
Sveikiname 3 vietos laureatus Bernardą Švarplį ir Kristupą Štaboką (mokyt. Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė).

nagroda2018

Sveikiname konkursų laureatus

Š.m. balandžio 20 dieną Prienų meno mokykloje vyko I-asis respublikinis styginių instrumentų konkursas „Andantino“, kuriame varžėsi smuikininkė Berta Kolesinskaitė, o gegužės 4 d. Biržuose vyko II A.Ločerio tarptautinis akordeonistų konkursas. Mūsų gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniai tapo konkursų laureatais.

Sveikiname smuikininkę Bertą Kolesinskaitę, II vietos diplomas (mokytoja Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė) ir akordeonininkus Bernardą Švarplį, II laipsnio laureatas (mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė) bei Kristupą Štaboką, III laipsnio laureatas (mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė).

Direktoriaus pavaduotoja Jolanda Zemlevičienė

Sveikiname akordeonininkus Bernardą ir Kristupą!

Balandžio mėnesį  akordeono pasaulyje vyko trys tarptautiniai konkursai - Čekijoje „Mezdunarodny sutez Ostrava 2018“ , 2018 m. balandžio 12-14 d.; Latvijoje „Naujiene 2018“, 2018 m. balandžio 16-19 d.; Lenkijoje - III tarptautinis akordeonistų konkursas Suvalkuose 2018 m. balandžio 20-21 d.

Mūsų gimnazijos jaunieji akordeonininkai  garsino mūsų gimnaziją bei nenusileido stipriems konkurentams iš keliolikos šalių. Sveikiname mokytoją ekspertę Dianą Medėkšaitę-Balčiūnienę ir jos mokinius:
  • Bernardą Švarplį (I vieta Čekijoje, 2 vieta Latvijoje, diplomas Lenkijoje);
  • Kristupą Štaboką, (dalyvio diplomas Čekijoje, II vieta Lenkijoje).

Sveikiname akordeonininką Gytį Taparauską

Sveikiname akordeonininką Gytį Taparauską (mokytoja Reda Labanauskienė) laimėjusį III vietą laimėtoją III-jame respublikiniame akordeonistų konkurse "Muzikinė mozaika 2018", kuris vyko 2018-04-13 Prienuose.

taparauskas2018

Muzikos konkurso Rygoje laureatai

Balandžio 7 dieną Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame prancūzų muzikos konkurse Rygoje.
Sveikiname laureatus ir jų mokytojas:

• AUGUSTĄ ARMALĮ, 2 kl., mokytoja Skaidrė Maldonienė
  • VESTINĄ BALČIŪNAITĘ, 3 kl., mokytoja Asta Matonienė
  • AGNĘ KETURAKYTĘ, 8 kl., mokytoja Aušra Banaitienė

Konkurso "Muzikinė mažųjų mozaika 2018" laureatė

Kovo 23 dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko IV – asis tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas "Muzikinė mažųjų mozaika 2018". Sveikiname I vietos laureatę Vestą Rybakovaitę ir jos mokytoją Aušrą Banaitienę.

mozaika2018

Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso "Jaunieji talentai 2018" laureatas

Š.m. kovo 15 d. Kupiškyje (Pupiškyje) vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaunieji talentai 2018". Mūsų gimnzijos mokinys akordeonistas Bernardas Švarplys (mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė) laimėjo 2 vietą.
Sveikiname Bernardą Švarplį ir jo mokytoją Dianą Medėkšaitę-Balčiūnienę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolasnda Zemlevičienė

kupiskis2018

Akordeonistų konkursas Ukrainoje

2017 m. gruodžio 8-10 dienomis Ukrainoje, Drogobič mieste vyko X –asis tarptautinis akordeonistų konkursas. Mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė su Kauno "Vyturio" gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniu atstovavo Lietuvai.

Sveikiname mokytoją ir jos mokinį Bernardą Švarplį su I-ojo laipsnio diplomu!

Direktoriaus pavaduotoja J. Zemlevičienė

ukrainoje 2017

Akordeonistų konkurso "Musica enigma" pasiekimas

Sveikiname I-ojo respublikinio akordeonistų konkurso "Musica enigma" dalyvę Aistę Gylytę, laimėjusią I–ąją vietą!

„Enigma“ (pranc.) reiškia „mįslė“. Tokia muzikinė mįslė lapkričio 24 d. buvo pateikta vertinimo komisijai ir klausytojams Alytaus muzikos mokykloje vykusiame respublikiniame akordeonistų konkurse, į kurį dalyviai atvyko iš visos Lietuvos. Pagal amžių jie buvo suskirstyti į 5 grupes. Konkurso dalyviai grojo už širmos, papuoštos renginio logotipu. Vertinimo komisijai buvo žinoma tik atliekama programa ir atlikėjo pasirodymo numeris.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos akordeono skyriaus mokinė Aistė Gylytė jauniausių dalyvių grupėje laimėjo 1 vietą. Konkursui ją paruošė mokytoja Reda Labanauskienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Zemlevičienė

gylyte2017

Konkursas "Stebuklingi Budapešto tiltai"

Spalio 30 d. Budapešte vyko tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Stebuklingi Budapešto tiltai“.

Sveikiname konkurso II vietos laureatus:

Smuikininkų ansamblį (Mokyt. Jolanta Pienauskienė) ir koncertmeisterę pianistę Agnę Janiną Keturakytę (Mokyt. A.Banaitienė);

smuikininkai2017

Akordeonistą Paulių Dzedravičių (Mokyt. Reda Labanauskienė).

paulius2017

Konkursas Prahoje

2017 m. lapkričio 2-5 dienomis vyko tarptautinis konkursas Prahoje (Čekija). Konkurse "Accordion Prague days" dalyvavo jaunieji akordeonistai net iš 15 šalių!
Mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė atstovavo Lietuvai su Kauno "Vyturio" gimnazijos Muzikos skyriaus mokiniais:
Bernardu Švarpliu (2 vieta)
Kristupu Štaboku (3 vieta)
Emiliu Kačiūnu (3 vieta).
Su mokiniais po konkurso aplankėme ir nuostabųjį Prahos operos teatrą. Klausėmės čekų kompozitoriaus Leoš Janáček "Gudrioji Lapė".

Muzikos mokytoja Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė

praha2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)