Jaunieji fortepijono lyderiai 2017

Jau trečią pavasarį gegužės mėnesį Kauno valstybinėje filharmonijoje vyksta jaunųjų pianistų konkursas "Jaunieji fortepijono lyderiai". Šis konkursas sukviečia jaunuosius pianistus iš visos respublikos muzikos ir meno mokyklų. Iškilmingoje Kauno filharmonijos scenoje pasirodė ir "Vyturio" gimnazijos muzikos skyriaus pianistai. Vaikai dalyvavo konkurso kategorijose pagal savo amžių.
Komisijos sprendimu mūsų atlikėjai pasirodė tikrai verti lyderių vardų ir pelnė pačius aukščiausius įvertinimus.

Sveikiname mokinius ir jų pedagogus:

DOROTĖJĄ JANULYTĘ - I vieta (III kategorija), mokytoja ekspertė Aldona Didžiulytė;
NEDĄ KAUBRYTĘ - I vieta (V kategorija), mokytoja metodininkė Aušra Banaitienė;
AUGUSTĄ ARMALĮ - III vieta (II kategorija), mokytoja metodininkė Saidrė Maldonienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė

lyderiu konkurse2017

Jaunųjų pianistų pasiekimai

Š.m. gegužės 5 dieną Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos organizuotame I tarptautiniame Algirdo Ločerio akordeonininkų konkurse, ansamblių F kategorijoje dalyvavusi Miglė Teresaitė (mokyt.S.Garšanovė, fortepijonas), laimėjo II laipsnio laureato diplomą. Sveikiname.

pianistai5

Balandžio 27-28 dienomis vykusiame V-jame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse "Musica amabile", Vilniaus B.Dvariono dešimtmetėje mokykloje,  mūsų gimnazijai atstovavo Ugnė Lukaševičiūtė (mokyt.Sigutė Garšanovė, fortepijonas), kuri tapo diplomante.

pianistai4

Dėkojame mūsų gimnazijai gražiai atstovavusioms Ievai Olencevičiūtei (mokyt.D.Skudžinskaitė) ir Ugnei Lukaševičiūtei (mokyt.S.Garšanovė) XVII respublikiniame fortepijono muzikos festivalyje "XX amžiaus muzika" Trakuose š.m. balandžio 26 d.

pianistai3

Sveikiname muzikos skyriaus mokines, š.m. kovo 31 - balandžio 01 d. dalyvavusias XI-ąjame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse-festivalyje "Giovani virtuosi" Alytuje ir savo amžiaus kategorijose konkursinėje programoje laimėjusias:
Ugnę Lukaševičiūtę ( IV kl.) - Diplomantė
Miglę Teresaitę (VIII kl.) - Laureto diplomas
Jas paruošė mokytoja S.Garšanovė

pianistai1

pianistai2

Sveikiname konkursų dalyvį akordeonistą Dominyką Zubricką

Sveikiname konkursų dalyvį akordeonistą Dominyką Zubricką (mokytoja Reda Labanauskienė),

XVIII-ojo respublikinio vaikų džiazo muzikos festivalio-konkurso 2017 laureatą

ir

XII tarptautiniame akordeonistų konkurse „Ascoltate-2017“ Kaune laimėjusį
I vietą solo B5 kategorijoje;
II vietą duetų C2 kategorijoje ir
II vietą kamerinių ansamblių D2 kategorijoje.

Norėdami peržiūrėti nuotraukų albumą, spauskite esantį žemiau paveikslėlį.

Zubricko diplomai 2017

Rygos konkurso laureatai

Sveikiname 2017 m. balandžio 8-9 dienomis vykusio tarptautinio prancūzų muzikos konkurso Rygoje laureatus ir jų mokytojus:

MEDĄ MOTIEJŪNAITĘ (kategorija VIRTUOSITY II) - I vieta (mokyt. eksp. Aldona Didžiulytė)

VESTĄ RYBAKOVAITĘ ir KAMILĘ VONŽODAITĘ (ansamblių kat. ELEMENTARY) - I vieta (mokyt. metod. Aušra Banaitienė)

VĖJŪNĘ RAULINAITYTĘ (kategorija SUPERIOR II) - I vieta (mokyt. metod. Skaidrė Maldonienė)

UGNĘ LUKAŠEVIČIŪTĘ (kategorija SUPERIOR I) - I vieta (mokyt. metod. Sigutė Garšanovė)

VESTINĄ BALČIŪNAITĘ (kategorija ELEMENTARY I) - I vieta (mokyt. Asta Matonienė)

SMILTĘ MUČEKAITĘ (kategorija ELEMENTARY II) - I vieta (mokyt. Asta Matonienė)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė

ryga2017

Sveikiname Bernardą Švarplį

Sveikiname Muzikos skyriaus 3 klasės mokinį Bernardą Švarplį, š. m. kovo 27 d., Vilniuje akordeonistų respublikiniame konkurse „Vilnius-2017“ laimėjusį 1 vietą (mokytoja ekspertė Diana Medėkšaitė-Balčūnienė).

svarplys2017

Tarptautinio konkurso "Prahos žvaigždės" laureatai

smuiko2017

Akordeonistų pasiekimai Vienoje

Š.m.  vasario 24-28 dienomis Vienoje (Austrija) mokytojos ekspertės Dianos Medėkšaitės-Balčiūnienės mokiniai Bernardas Švarplys ir Kritupas Štabokas tapo laureatais tarptautiniame akordeonistų konkurse "VAMO 2017".

Sveikiname.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanda Zemlevičienė

austrijoje2017

Sveikinimas Dominykui Zubrickui

sveik zubrickui1

sveik zubrickui2

Sveikiname pianistes

Gruodžio 1, 2 d. Kupiškio meno mokykloje vyko II tarptautinis konkursas "Jaunieji talentai - 2016". Šiame konkurse  sėkmingai pasirodė mūsų "Vyturio" gimnazijos fortepijono skyriaus pianistės

MEDA MOTIEJŪNAITĖ, I vieta, mokytoja A.Didžiulytė
NEDA KAUBRYTĖ, II vieta, mokytoja A.Banaitienė

kupiskis1

kupiskis2

kupiskis3

Konkursas "Linksmasis akordeonas"

2016 m. lapkričio mėn. 25 d. Šiauliuose įvyko XI-asis tarptautinis akordeono muzikos festivalis - konkursas „Linksmasis akordeonas“.
Sveikiname Muzikos skyriaus akordeonininkus ir jų mokytojus:

Bernardą Švarplį, I vieta, mokyt. Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė
Emilį Čepulį, I vieta, mokyt. Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė
Aistę Gylytę, II vieta, mokyt. Reda Labanauskienė
Kristupą Štaboką, III vieta, mokyt. Diana Medėkšaitė-Balčiūnienė
Dominyką Zubricką, III vieta, mokyt. Reda Labanauskienė

dipl svarplio2016

dipl cepulio2016

Sveikiname akordeonistus Emilį ir Bernardą

Sveikiname Muzikos skyriaus mokinius, 2016 m. lapkričio 5 d. Prahoje  vykusiame VI-ajame tarptautiniame akordeonistų konkurse laimėjusius prizines vietas, Emilį Čepulį (I vieta), Bernardą Švarplį (II vieta) ir jų mokytoją Dianą Medėkšaitę-Balčiūnienę.

2016prahoje

bernardo diplomas