Vidurinio ugdymo pasirenkamųjų dalykų ir modulių programų pasiūla 2019-2020 mokslo metų individualiam ugdymo planui
Programos pavadinimas
|
Paskirtis | Dalykas | Klasės | Val. sk. per sav. | Mokytojas |
Parazitologija ir bioįvairovė | Pasirenkamasis | Biologija | III-IV | 1 | Dainius Statkevičius |
Biologija plačiau | Modulis | Biologija | III-IV | 1 | Dainius Statkevičius |
Pagilink chemijos žinias | Modulis | Chemija | III -IV | 1 | Jolanta Žemaitienė |
Pašaukimai gyvenimui | Pasirenkamasis | Dorinis ugdymas (tikyba) | III-IV | 1 | Liucija Grybaitė |
Katalikybė ir pasaulio religijos | Pasirenkamasis | Dorinis ugdymas (tikyba) | III-IV | 1 | Virginija Petrulienė |
Fizikos kompleksinių uždavinių sprendimas | Modulis | Fizika | III – IV | 1 | Regina Rupkutė |
Praktinė geografija | Modulis | Geografija | III-IV | 1 | Lina Melionienė,
Jurgita Jurčienė |
Istorijos šaltinių analizė | Modulis | Istorija | III-IV | 1 | Lauras Bartninkas |
Šiuolaikinis politinis gyvenimas | Modulis | Istorija | III-IV | 1 | Lauras Bartninkas |
Informacinės technologijos | Pasirenkamasis | IT | III-IV | 1 (B) | Jolanta Leonavičienė
Dalė Uždravienė Jolanta Narauskienė |
Elektroninė leidyba | Pasirenkamasis | IT | III-IV | 2 | Jolanta Leonavičienė
Dalė Uždravienė |
Programavimas | Pasirenkamasis | IT | III-IV | 2 | Jolanta Narauskienė |
Praktiniai programavimo uždaviniai | Modulis | IT | III-IV | 1 | Jolanta Narauskienė |
Bendroji kūno kultūra | Pasirenkamasis | Kūno kultūra | III-IV | 2 | Dalia Ziberkaitė |
Tinklinis | Pasirenkamasis | Kūno kultūra | III-IV | 2 | Dalia Ziberkaitė |
Krepšinis | Pasirenkamasis | Kūno kultūra | III-IV | 2 | Arūnas Jakas |
Lengvoji atletika | Pasirenkamasis | Kūno kultūra | III-IV | 2 | Skaidrė Daukšienė |
Rašinys: kūrimas ir redagavimas | Modulis | Lietuvių kalba ir literatūra | III-IV | 1 | Roma Rusteikienė |
Bendrojo raštingumo ugdymas | Modulis | Lietuvių kalba ir literatūra | III-IV | 1 | Vida Saikienė |
Matematikos pagrindai | Modulis | Matematika | III – IV | 1 | Vilma Kriaučeliūnė,
Danguolė Kazalupskienė |
Matematikos žinių sisteminimas ir įtvirtinimas | Modulis | Matematika | III – IV | 1 | Rima Gervė |
Filmų ir video kūrimas | Pasirenkamasis | Menai | III-IV | 2 (B) | Jolanta Leonavičienė |
Dailė | Pasirenkamasis | Menai | III – IV | 2 (B) 3 (A) | Jurgita Stravinskienė,
Vitalija Paulaitienė |
Meninė fotografija | Pasirenkamasis | Menai | III – IV | 2 (B) 3 (A) | Jurgita Stravinskienė,
Vitalija Paulaitienė |
Grafinis dizainas | Pasirenkamasis | Menai | III – IV | 2 (B) 3 (A) | Jurgita Stravinskienė,
Vitalija Paulaitienė |
Muzikos raiška | Pasirenkamasis | Menai | III-IV | 1 | Ingrida Senikienė |
Kompiuterinės muzikos technologijos | Pasirenkamasis | Menai | III-IV | 2 | Tadas Balaišis |
Tekstilė ir apranga | Pasirenkamasis | Technologijos | III-IV | 2 | Asta Čibirienė |
Turizmas ir mityba | Pasirenkamasis | Technologijos | III-IV | 2 | Aušrelė Petronytė |
Medienos tekinimas | Pasirenkamasis | Technologijos | III-IV | 1 | Rimvydas Ambrulis |
Anglų kalbos vartosena | Modulis | Užsienio kalbos | III-IV | 1 | Vilma Gudelienė,
Vaida Paulauskienė, Daiva Visockienė |
Teisė | Pasirenkamasis | III-IV | 1 | Lauras Bartninkas | |
Braižyba | Pasirenkamasis | III – IV | 2 | Jurgita Stravinskienė,
Vitalija Paulaitienė |
|
Retorika (iškalbos menas) | Pasirenkamasis | III-IV | 1 | Eligija Butkutė-Tamulienė | |
Karjeros programa | Pasirenkamasis | III-IV | 1 | Rūta Bylienė | |
Kinologijos pagrindai | Pasirenkamasis | III-IV | 1 | Dainius Statkevičius | |
Ekonomika ir verslumas | Pasirenkamasis | III-IV | 2 | Sandra Paštuolytė | |
MMB „Įgyvendink idėją“ | Pasirenkamasis | NU | III-IV | 2 | Sandra Paštuolytė |