Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Žalgiris tavo mokykloje

Kauno „Vyturio“ gimnazija dalyvauja konkurse-projekte „Žalgiris tavo mokykloje“. Tai puiki galimybė praleisti laiką su bendraklasiais ir mokytojais neformalioje aplinkoje, stebint „Žalgirio“ rungtynes.

Nežinote, kaip dalyvauti? Reikia pasirinkti pageidaujamą rungtynių laiką iš nurodyto sąrašo, suburti norinčius, parašyti mokytojai Vaidai V. laiškelį, kuri rezervuos bilietus. Svarbu nepamiršti įamžinti „žaliai baltas“ akimirkas rungtynių metu. Taip renkami šio projekto taškai. Jei surinktų taškų bus pakankamai, mus aplankys „Žalgirio“ komandos žaidėjai.

„Žalgirio“ rungtynėse jau lankėsi IIIc ir Ic gimnazinių klasių bei 7b klasės mokiniai su auklėtojomis ir stebėjo įspūdingą Š. Jasikevičiaus auklėtinių pasirodymą.

Prisijunkite ir jūs! Žalgiriečiai laukia!

Projekto ambasadorė „Vyturio“ gimnazijoje anglų kalbos mokytoja Vaida Varžgalienė