Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

XXII-asis moksleivių chorų festivalis „Vilties daina – 2020“

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, mišrus choras „Vyturys“ kartu su geriausiais Kauno miesto moksleivių chorais buvo pakviestas koncertuoti į Kauno valstybinę filharmoniją. Čia jau XXII kartą vyko Kauno miesto moksleivių chorų festivalis „Vilties daina – 2020“.
Festivalis prasidėjo Tautiška giesme, buvo sugiedota „Lietuva brangi“, skambėjo G. Abariaus „Vilties daina“, lietuvių liaudies trejinė sutartinė „Išjojo jojo sodauto“, L. Navikauskienės „Gimtinė mano – ypatinga“. Džiugu, kad su moksleiviškais chorais dainavo ir populiarios jaunimo grupės „Pikaso“ vokalistai. Jie kartu su jungtiniu choru atliko žinomas, populiarias dainas „Europos vidury“ ir „Sudie“. Šventinis koncertas baigėsi nuotaikinga A. Bražinsko daina „Ąžuolais vainikuotas“.
Nuoširdžiai dėkojame mišraus choro „Vyturys“ dainininkams, mokinių tėveliams, choro vadovėms V. Rusteikienei, V. Belevičiūtei, koncertmeisterei A.Kugevičienei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė