Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

XIX respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas

Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija jau XIX kartą į Kauną sukvietė jaunuosius pianistus iš visos Lietuvos dalyvauti respublikiniame meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalyje – maratone. Šis festivalis – maratonas, vykęs lapkričio 30 d., skirtas Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos įkūrėjos ir šio renginio sumanytojos mokytojos ekspertės Vitos Karužaitės atminimui. Trylikoje Kauno miesto salių nuo 12 valandos skambėjo fortepijoninė muzika. Įvairiose miesto erdvėse 500 jaunųjų muzikantų iš 37 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, kuriuos paruošė 227 mokytojai, džiugino visus fortepijoninės muzikos garsais. Gausus būrys mūsų mokyklos pianistų koncertavo A.ir P. Galaunių muziejuje, M. Žilinsko dailės galerijoje bei ypatingoje istorinėje Kauno apskrities viešosios bibliotekos šventinėje salėje. Mokytojos A. Didžiulytės ugdytiniai Meda Motiejūnaitė ir Tadas Stipinas, mokytojos V. Jucevičienės mažosios pianistės Liepa Lileikytė ir Elija Pumputytė, mokytojos A. Banaitienės ugdytiniai Tadas Burokas, Neda Kaubrytė ir Kamilė Vonžodaitė, mokytojos A. Matonienės pianistai Smiltė Mučekaitė, Matas Vasilionka, Noemi Ramutė Širmulytė ir Agnė Paliulytė, mokytojos S. Mikalauskaitės – Garšanovės mokinė Sanga Ševcovaitė, mokytojos D. Gopanienės pianistės Kornelija Neniškytė ir Vilinta Milkevičiūtė, mokytojos S. Maldonienės ugdytiniai Saulė Juciūtė ir Augustas Armalis, mokytojos O. Baranauskienės mokinė Laima Stasiškytė garbingai atstovavo Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyrių šiame įspūdingame Kauno miesto renginyje.

Fortepijono klasės mokytoja metodininkė Aušra Banaitienė