Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Š. m. gegužės 3 dieną Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje vyko XII respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pūtikų festivalis „Jonava 2019“. Renginyje dalyvavo gausus atlikėjų būrys iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Jonavos, Kauno, Kėdainių, Krakių, Raseinių, Birštono, Kalvarijos, Garliavos, Ariogalos ir Smilgių. Festivalyje dalyvavo ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus mažieji atlikėjai – saksofonininkai Taurūnas Mačiulis ir Rytis Simanavičius, elektriniais vargonais muzikuojanti Viktorija Kašėtaitė. Mokinius paruošė muzikos mokytojai Tadas Balaišis, Milda Karvelytė ir Kęstutis Gumbrys, akomponavo mokytoja Daina Skudžinskaitė. Mokytojai ir mokiniai galėjo pasidžiaugti šilta bendryste, gražiomis mokyklos dekoracijomis tiek mokyklos viduje, tiek išorėje, pasidalinti gerąja patirtimi. Klausytojus džiugino ne tik muzikos garsai, bet ir spalvingos šokėjos. Renginį apvainikavo net dviejų orkestrų pasirodymai: Jonavos meno mokyklos ir svečių iš Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro Perekšlio padalinio. Konkurso dalyviai parsivežė diplomus, padėkas, gerą nuotaiką ir originalius prizus.

Informaciją paruošė saksofono mokytoja Milda Karvelytė