Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Walmark masinės „Ėjimo varžybos“

Rugsėjo 28 dieną 3b ir 4a klasių mokiniai, jų tėveliai bei mokytojos Ilona Jesevičienė ir Rita Antanavičienė dalyvavo renginyje Walmark masinės „Ėjimo varžybos“. Dalyvių tikslas buvo įveikti 15 tūkstančių žingsnių, t.y. 10,5 kilometrų.

Varžybų dalyviai ėjo specialiai renginiui parengta trasa, kurią buvo galima rasti išmaniesiems įrenginiams skirtoje programėlėje. Ji padėjo visiems dalyviams laisviau orientuotis trasoje, matyti joje esančius punktus ir, žinoma, matuoti savo žingsnius, kuriuos buvo galima keisti į prizus.

Smagu, kad dalyviai nepabūgo rudeninio lietaus, su šypsenomis pasiekė finišą ir įsitikino, kad jei šalia – PUIKI KOMANDA, blogas oras nėra kliūtis sėkmingai finišuoti. Pasiekus finišą visa komanda už pastangas buvo apdovanota mediniais rankų darbo medaliais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė