Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Nuotolinio mokymo patirtis. Vyturiečiai dėkoja mokytojams, gydytojams, kaimynams, seneliams

COVID-19 karantino laikotarpis uždarė visus namuose, atskyrė nuo draugų ir privertė apriboti socialinius ryšius. Mokyklinio amžiaus vaikams tai didelė psichologinė trauma. Šiuo laikotarpiu labai svarbu priminti vaikams, kad jie vis dar yra klasės bendruomenės dalis, įtraukti juos į veiklas, kurios padėtų vaikams ne tik smagiai praleisti dieną, bet ir paskatintų parodyti išmonę, žadintų kūrybiškumą.

5a klasė sukūrė ypatingą kalendorių ir pakvietė visus „Vyturio“ mokinius dalyvauti „Gegužės iššūkyje“ – kasdien atlikti po vieną smagią veiklą ir dalintis įspūdžiais. Šią žinią paskelbus socialiniame tinkle Facebook, prie iššūkio nuotoliniu būdu prisijungė nemažai Lietuvos mokyklų mokytojų ir užsienyje gyvenančių draugų. Projektas prasidėjo „Išvirkščia diena“, įvykdyta „Skaitymo dienos“ užduotis, per „Palaikymo dieną“ daug padėkos atviručių sulaukė kaimynai, seneliai, gydytojai.

Karantino metu prasidėjęs LRT TELEVIZIJOS „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ specialusis projektas „Įdomiosios pamokos“ paskelbė padėkos akciją „Padėkok mokytojui – duok penkis“, kviesdamas ant delno užsirašyti gražiausią lietuvišką žodį „Ačiū“ . Mūsų gimnazijos mokiniai (1a Simonas, 5a Vilius ir Tadas, 5c Goda, 5d Paulius, 6a Armantė, 6b Milda ir Augustė, 8a Eva, 8d Titas, gimnazistės Viktorija ir Evelina iš IIb, IIIc Marija) įsijungė į akciją ir atsiuntė savo nuoširdžias padėkas mokytojams užrašę ant delnų.

Ačiū, brangūs mokytojai, kad esate su mumis. Ačiū už jūsų pastangas, gydytojai. Laikykitės, kaimynai!

Socialinės pedagogės Irma Čiapaitė ir Gražina Taujanskienė
5a klasės vadovė Jolanta Leonavičienė