Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Vokiškų dainų festivalis Vilniuje

Gruodžio 6 d. Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokykla skambėjo vokiškų dainų melodijomis. Į respublikinį švietimo įstaigų mokinių „Vokiškų dainų 2019“ festivalį, kurį surengė Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija, Goethe`s institutas Vilniuje, remiamas Vokietijos ambasados Lietuvoje, buvo pakviestas ir mūsų gimnazijos 6-7 klasių ansamblis su jam talkinusiomis mokytojomis Deimante Jankūnaite ir Danguole Balvočiene. Festivalyje dalyvavo 23 šalies kolektyvai – saviti,originalūs, įdomūs pasirinktais instrumentais, scenine kultūra, repertuaro įvairove ir išaugusiu kūrinio atlikimo lygiu.

Mūsų ansamblio atlikta FAUN daina“Federkleid“ buvo labai gerai įvertinta Kauno miesto konkurse. Gražiais balsais, taisyklinga ir aiškia vokiečių kalba, gausiais instrumentais kokybiškai atlikta „Federkleid“ taip pat sulaukė gražaus ir palankaus Vilniaus žiūrovų ir komisijos įvertinimo.

Visi respublikinio festivalio dalyviai buvo nominuoti laureatais ir apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.

Vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Balvočienė