Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Viktorina „Taip ir Ne: ką aš žinau apie saugų eismą?“

Spalio 18 dieną „Vyturio“ gimnazijos 5a klasės mokinių komanda, atstovaujama Mindaugo Bartusevičiaus, Emilijos Bukauskaitės, Justinos Mockapetrės ir Rūtos Račiauskaitės, kartu su kitomis Kauno bendrojo ugdymo įstaigų 5-6 klasių mokinių komandomis dalyvavo A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuotame mokomajame pramoginiame žaidime – viktorinoje „Taip ir Ne: ką aš žinau apie saugų eismą?“ Mokinius viktorinai ruošė žmogaus saugos mokytoja Rūta Bylienė.

Mokiniai, dirbdami komandose,  turėjo pademonstruoti saugaus elgesio kelyje žinias:  formulavo klausimus, bendradarbiavo priimant sprendimus, o taip pat ugdėsi  gebėjimą išklausyti kitą, pagrįsti savo požiūrį.

Mūsų komandai visos viktorinos metu šypsojosi sėkmė ir vyturiečiai tapo šių metų nugalėtojais!

Parengė žmogaus saugos mokytoja Rūta Bylienė