Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Tikslieji mokslai ne tik berniukams

Karina Areškevičiūtė laužo įsisenėjusius stereotipus, kad tikslieji mokslai tik berniukams. Valstybiniuose brandos egzaminuose Karinos pasiekti du 100 balų rezultatai yra iš matematikos ir informacinių technologijų.

Nuotolinio mokymo iššūkius įveikti ir perprasti programavimo subtilybes Karinai padėjo informacinių technologijų mokytoja Jolanta Narauskienė. Už matematikos žinias abiturientė dėkinga savo matematikos mokytojai Rimai Gervei. Mokytojos paskatinta, ji nuolat dalyvaudavo nacionaliniame prof. J. Matulionio Jaunųjų matematikų konkurse, o 69-joje Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje II etape laimėjo 5 vietą. Gimnazijos baigimo proga Karinai įteikta KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dekanės doc. dr. Bronės Narkevičienės padėka kaip geriausiai abiturientei matematikei.

Gimnazijoje Karina per dvejus metus baigė „Ekonomikos ir verslumo“ pasirenkamąjį dalyką (ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė) ir gavo Junior Achievment diplomą su pagyrimu.

Už puikius vidurinio ugdymo programos ir aukštus valstybinių brandos egzaminų pasiekimus Karina Areškevičiūtė apdovanota Kauno Mero padėka ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Kazio Starkevičiaus dovana – vardiniu laikrodžiu.

Sveikiname Kariną, kuri savo pavyzdžiu parodė, kad neįmanoma tampa įmanoma!

Daugiau gimnazijos abiturientų VBE 2021 rezultatų rasite puslapyje Mokinių pasiekimai >>

Gimnazijos metodinės tarybos pirmininkė Jolanta Leonavičienė