Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Tik Laisvi užaugam dideli!

„Tik laisvi užaugam dideli“… Kokia didi tiesa slypi šiuose, iš pažiūros paprastuose, žodžiuose. Laisvė suteikia sparnus kurti, pažinti, gyventi.

Kovo 6-tą dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijos salėje tvyrojo pakili nuotaika ir malonus jaudulys. Pasitikdama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, bendruomenė gausiai rinkosi į renginį, skirtą paminėti Kovo 11-sios jubiliejų. Susirinkusiems sugiedojus Tautinę giesmę, šventinius sveikinimo žodžius tarė direktorė Aleksandra Bancevičienė. Ji pasidžiaugė gražia augančia Lietuva bei skatino puoselėti savo kraštą. Direktorės pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė ir istorijos mokytojas Lauras Bartninkas prisiminė Lietuvai brangius įvykius, atsiminimų keliais „vedė“ ir žiūrovus. Renginyje buvo apdovanoti aukščiausius mokymosi rezultatus pasiekę moksleiviai: šventines padėkas direktorė įteikė net 90-čiai mokslo pirmūnų – nuo pirmokėlių iki abiturientų! Nepakartojamą nuotaiką kūręs mišrus choras „Vyturys“ (choro mokytoja Vita Rusteikienė) buvo itin balsingas ir skambus. Chorui pritarė gimnazijos muzikos skyriaus mokytojų ir mokinių instrumentų ansamblis, o puiki vokalo mokytoja bei atlikėja Rūta Skučienė suvirpino net ir po žiemos prisnūdusias širdis. Renginį papuošė mokytojų Sigutės Mikalauskaitės-Garšanovės ir Astos Matonienės fortepijoninis duetas bei mokytojų Jurgitos Gelūnaitės-Tervydienės, Vilijos Žilinskienės, Dainos Kripavičienės instrumentinis trio.

Mūsų jėga slypi Vienybėje. Mūsų jėga slypi Meilėje. Kurkime Lietuvą drauge. Kurkime tokią, kurioje būtų gera gyventi, kurioje skambėtų dainos, klegėtų vaikų juokas, būtų kuo mažiau veidmainystės. Su artėjančia Kovo 11- ąja, mielieji!

Muzikos mokytoja Gailė Markevičienė