Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Tarptautinio skaitovų konkurso nugalėtojai

Tarptautinio skaitovų konkurso nugalėtojai

Gegužės mėnesį vaikiškų knygelių autorė Rasa Dmuchovskienė drauge su leidykla „Jūsų Flintas“ pakvietė vaikus dalyvauti Tarptautiniame skaitovų konkurse. Konkurso dalyviams reikėjo pasirinkti pasaką iš knygelių „Skruzdėliukas Nežiniukas“ ir ją įgarsinti. Paskatinti mokytojų skaitovų konkurse dalyvavo Greta Masteikaitė (1a), Gabrielė Valionytė (1a), Edvardas Slavinskas (1a), Lukas Beniulis (1a), Emilis Deltuva (1a), Akvilė Beniulytė (3b), Ema Lankininkė (4a), Jokūbas Antanaitis (4a), Viltė Koklevičiūtė (4a) ir Gabrielė Meškauskaitė (4a).

Komisijos sprendimu skaitovų konkurso nugalėtoju (7-10 m. kategorijoje) tapo mūsų gimnazijos pirmaklasis Emilis Deltuva (1a). Papildomus prizus bei kvietimą apsilankyti leidykloje „Flintas“ laimėjo: Ema Lankininkė (4a) ir Akvilė Beniulytė (3b). Visi konkurso dalyviai buvo paskatinti ir apdovanoti diplomais.

Paskutinę birželio dieną Skruzdėliuko Nežiniuko skaitovų konkurso nugalėtojai sugužėjo į leidyklą „Flintas“. Vaikai susipažino su leidyklos darbuotojais, išsiaiškino ką veikia redaktorius, iliustratorius, dailininkas, kaip gimsta knygelės idėja ir turinys. Susipažino su knygos „Skruzdėliukas Nežiniukas“ autore, iliustratoriumi ir pačiu Skruzdėliuku Nežiniuku. Iškilminga kalba vaikus pasveikino net pats leidyklos direktorius Sikstas Ridzevičius. Emilis D. buvo apdovanotas žurnalo „Flintas“ metine prenumerata, dailininko Gintaro Jociaus nugalėtojo šaržu integruotu į Nežiniuko iliustraciją, autorės Rasos Dmuchovskienės specialiuoju prizu, buvo asmeniškai pristatytas leidyklos direktoriui ir netgi pasėdėjo jo kėdėje. Skruzdėliuko Nežiniuko autorei ir dailininkui Emilis padovanojo savo darbelius.

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės šauniais „Vyturio“ skaitovais.

Pradinių klasių mokytoja Arūnė Janulevičienė