Tarptautinės muzikos dienos paminėjimas

Spalio 1-oji, tarptautinė Muzikos diena, „Vyturio“ gimnazijos bendruomenei yra svarbi ir artima. Muzika čia mylima bei vertinama, ji gyva tiek švenčių metu, tiek kasdienybėje. Jaukus muzikinių garsų fonas suteikia gimnazijai išskirtinumo, o menui neabejingi vaikai džiugina savo talentais, kūrybiškumu bei noru pažinti šį paslaptingą muzikos pasaulį. Gimnazijos muzikos skyriuje gausu savo darbą mylinčių pedagogų, kurie, nestokodami kantrybės, žinių bei širdies šilumos, veda mokinius nuostabiais garsų keliais.

Muzikos diena gimnazijoje buvo paminėta ypatingai: per visas pertraukas vyko renginiai, buvo juntama pakili nuotaika ir šventiškas bruzdėjimas. Gimnazijos sienas papuošė muzikinės dekoracijos bei šventiniai stendai, pertraukų metu mokykloje skambėjo karaoke, mokinių paruošti kūriniai, mokytojams muzikinį sveikinimą dovanojo gimnazistai. Tarptautinės muzikos dienos renginius vainikavo muzikos skyriaus mokytojų parengta dovana gimnazijos bendruomenei: ilgosios pertraukos metu jie pakvietė susitikti Didžiojoje salėje, kartu pasinerti į visa apimančios muzikos sūkurį bei pabūti bendrystėje.

Muzikos poveikis žmonijai nepamatuojamas. Ji skamba visur ir visada, ji moka keisti pavidalus, saviraiškos būdus. Ji moka nuraminti, sugraudinti, išlaisvinti. Ji gydo.

Muzikos mokytoja Gailė Markevičienė