Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2019“

2019 metų kovo 27-29 dienomis Kaune vyko tarptautinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2019“. Tokia MMB mugė Lietuvos Junior Achievement organizacijos organizuojama jau ketvirti metai. Dalyvavo apie 170 moksleivių, 43 mokinių mokomosios bendrovės iš Austrijos, Danijos, Italijos, Latvijos, Norvegijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Pirmą dieną KTU Santakos Slėnyje vyko visų komandų Pitch pristatymai. Prieš pristatymus mokinius suskirstė į grupes ir išvežiojo į įvairias įmones: UAB „Adeo Web“, Kauno „Žalgiris“, UAB Tututis, UAB Centric IT Solutions ir kt., kur jie susipažino su įmonių veikla. Antrą dieną prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ šurmuliavo mokinių mokomųjų bendrovių mugė, o kompetentinga komisija vertino mokinius pagal kurtų produktų, paslaugų originalumą, turinį, aktualumą, vaizdinius sprendimus, bendrą įvaizdį ir patrauklumą, įvaizdžio suderinamumą su produktu, atmosferą komandoje, prezentacijos pristatymo pateikimo techniką, vaizdines priemones, originalumą. Vakare vyko iškilmingi apdovanojimai. Trečią dieną mokiniams buvo organizuotas orientacinis bėgimas, ekskursija po Kauną, išlydėti svečiai.

Mūsų gimnazijai šiame renginyje atstovavo MMB „AquaHealth+“. Mugėje IIg klasės gimnazistės Gabrielė-Lina Sarsadskich, Gabrielė Velavičiūtė, Viktorija Tyševičiūtė, Meda Kvietinskaitė pristatė gertuvę su laikmačiu. Gertuvė atspausdinta 3D spausdintuvu, laikmatis primena, kad reikia išgerti vandenį laiku.

Dėkojame mokinių mokomajai bendrovei MMB „AquaHealth+“, puikiai atstovavusiai gimnazijai!

Kitos mokinių mokomosios bendrovių mugės vyks balandžio 5 d. Ukmergėje ir balandžio 17 d. Marijampolėje.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

One Response