Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Tarpmokyklinis muzikos konkursas „Karališkasis Barokas 2020“

Paskutinį sausio mėnesio šeštadienį VDU Katalikų teologijos fakulteto Didžiojoje Auloje vyko  I-asis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis Barokas 2020“. Vaikai varžėsi įvairiose kategorijose. Barokinę muziką atliko fortepijono, akordeono, styginių, pučiamųjų, liaudies skyriaus mokiniai. Žiūrovai juos lydėjo gausiais aplodismentais, o jų meninį lygį bei technines galimybes vertino tarpmokyklinė komisija. Renginį vedė „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus fortepijono mokytoja metodininkė Skaidrė Maldonienė, o kad rezultatų laukimas neprailgtų, mokytoja metodininkė Sigutė Garšanovė ir vyr. mokytoja Kristina Ivanauskienė pravedė supažindino su Baroko epocha. Konkursai visada padeda tobulėti, eiti į priekį.

Nuoširdžiai sveikiname visus „Karališkas Barokas 2020“ dalyvius, juos ruošusius mokytojus ir organizacinę komandą. Tikimės, kad konkursas „plėsis“, „augs“ ir kitais metais vėl susitiksime.

Muzikos mokytoja Gailė Markevičienė

Koncerto akimirkas fotografavo mokytojas Andrius Morkūnas