Tarp iškiliausių Lietuvos mokytojų – IT mokytoja Jolanta Narauskienė

Kalėdos mūsų gimnazijos bendruomenei atnešė puikių žinių! Naujausiame žurnalo „Reitingai“ numeryje pristatomas Lietuvos mokytojų aukso fondas – „Iškiliųjų mokytojų žiedas“ – 500 pedagogikos pažibų, kurie pasiekia puikių rezultatų ir nusipelno būti vadinami Mokytojais iš didžiosios raidės. Į šį Aukso fondą pateko ir Kauno „Vyturio“ gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Jolanta Narauskienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės kolegės, kuri yra profesionalumo pavyzdys mums visiems, sėkme. Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Jolanta Narauskienė moko II-IV klasių gimnazistus programavimo, nuolat ruošia mokinius informatikos olimpiadoms ir IT konkursams, skatina juos dalyvauti aukštųjų mokyklų organizuojamuose IT forumuose. Jos mokiniai respublikinėse olimpiadose ne kartą yra pasiekę geriausių rezultatų ir pelnę apdovanojimus, o abiturientų žinios per IT VBE yra įvertinamos aukščiausiu 100 balų rezultatu.

Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė: „Kokia ji, mūsų mokytoja Jolanta? Mylinti ir gerbianti bendruomenę, kurioje darbuojasi. Nepaprasta savo kantrybe ir darbštumu. Ne veltui iš savo tėvelio paveldėjo prielankumą bitėms, iš savo mamos, kuri buvo mokytoja, darbą dirbti širdimi.
Ačiū mokytoja, Jolanta. Vyturiečiai didžiuojasi pasiekimu ir įvertinimu.“

Švenčių proga sveikiname visus gimnazijos mokytojus, kurie dešimtmečius dirbate mokykloje, atiduodami mokiniams visą širdį, šimtus sėkmingų mokinių išleidžiate į gyvenimą ir nusipelnote būti pagerbti! Ačiū jums visiems už jūsų indėlį į Lietuvos ateitį – jūsų ugdomus jaunus žmones!

Direktorė Aleksandra Bancevičienė

Metodinės tarybos pirmininkė Jolanta Leonavičienė