Sveikiname abiturientus – jiems įteikti brandos atestatai

Liepos 26 dieną Kristaus Prisikėlimo bazilikoje įvyko iškilminga „Vyturio“ gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo VI laidos abiturientai, jų artimieji, mokytojai, administracija. Brandos atestatus palaimino ir jaunuoliams sėkmės palinkėjo kunigas Nerijus Pipiras. Tęsdamas gražią 20 metų tradiciją, geriausius abiturientus vardiniais laikrodžiais apdovanojo Lietuvos Respublikos Seimo narys Kazys Starkevičius. Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė įteikė Kauno Mero padėkas abiturientams, valstybiniuose egzaminuose gavusiems aukščiausius įvertinimus, ir juos paruošusiems mokytojams. Didžiuojamės jais!

Džiaugiamės, kad visus 77 mūsų gimnazijos abiturientus šiais metais lydėjo sėkmė egzaminuose ir jiems visiems buvo įteikti brandos atestatai.

Dar keletas šventės akimirkų (spauskite nuorodą) https://photos.app.goo.gl/Kg73WaTKbdKwabJQ6