Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Sveikiname vaikų piešinių konkurso „Piešiu pasaką“ nugalėtoją!

Sveikiname vaikų piešinių konkurso „Piešiu pasaką“ nugalėtoją!

Prieš vasario mėnesį vykusią knygų mugę LRT paskelbė vaikų piešinių konkursą „Piešiu pasaką“. Buvo galima pateikti piešinius atliktus įvairia technika. Vakams buvo leista pasirinkti mėgstamą pasaką ir ją iliustruoti arba sukurti savo pasakų personažą.
Emilija Pociūtė iš 7b mielai sutiko dalyvauti konkurse ir pasirinko savo personažą bei jį nupiešė guašu. Piešinį pavadino „Bitinė slibinė, vardu Lina“.
Trumpai apie piešinį.
Bitinė (kirčiuoti paryškintą skiemenį) slibinė Lina yra Emilijos sukurtas pasakos personažas. Bitinė slibinė yra viena iš slibinų rūšių. Ji tarsi bičių motinėlė – karalienė. Lina gina ir saugoja bičių karalystę nuo priešų. Ji yra labai draugiška ir garbinga. Slibinė galinga ir gali sustabdyti karus karalystėje.

Praeitą savaitę LRT atsiuntė sveikinimą ir nuorodą, kad Emilijos piešinys tapo pasakos iliustracija. Nuo dabar, klausydamiesi „Vakaro pasakos“ garso įrašų, skelbiamų LRT mediatekoje, visi galės gėrėtis mūsų gimnazijos 7b klasės moksleivės Emilijos Pociūtės savo sukurtos pasakos apie slibinę Liną, garbingąją bičių karalystės gelbėtoją, iliustracija. Ji – viena iš LRT konkurso „Piešiu pasaką“ nugalėtojų. Sėkmės, kūrybingoji Emilija!

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Aleknavičienė
7b klasės vadovė Vaida Varžgalienė

 

One Response

  1. Aleksandra parašė:

    Aciu, Emilija, uz dalyvavima ir gimnazijos vardo garsinima.

Komentuoti negalima.