Sveikiname Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų anglų kalbos vertimo konkurso „Save the Earth“ laimėtojus

Džiaugiamės  kovo 22 dieną vykusio Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų  anglų kalbos vertimo  konkurso, skirto Žemės dienai, rezultatais. Mūsų gimnazijos organizuotame konkurse dalyvavo virš 30 gimnazistų iš skirtingų Kauno miesto gimnazijų. Virtualaus konkurso metu mokinai vertė tekstus ekologijos tematika. Sveikiname mūsų gimnazistes Viktoriją Kašėtaitę , II –os vietos laimėtoją III gimnazinių klasių grupėje, ir  Izabelę Raibikytę, III-os vietos laimėtoją I gimnazinių klasių grupėje. Mokines paruošė mokytojos Daiva Visocienė ir Vaida Paulauskienė. Mokinėms įteikti KŠIC diplomai ir Oxford University Press prizai.

III gimnazinių klasių grupė

I vieta – Saulė Prieskienytė , Kauno „Saulės“ gimnazija

II vieta –  Viktorija Kašėtaitė, Kauno „Vyturio“ gimnazija

III vieta – Adomas Katilius, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto gimnazija

II gimnazinių klasių grupė

I vieta – Justė Aleksaitė, Kauno Jėzuitų gimnazija

II vieta – Liepa Mickutė, Kauno „Varpo“ gimnazija

III vieta – Laura Buržaitė, Kauno Veršvų gimnazija

I gimnazinių klasių grupė

I vieta – Jonė Dambrauskaitė, Kauno technologijos universiteto gimnazija

II vieta – Ajsel Mammadovaitė, Kauno Juozo Naujalio muzikos mokykla

III vieta – Izabelė Raibikytė, Kauno „Vyturio“ gimnazija.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Daiva Visockienė