Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Sveikatinimo renginių savaitė „Išmok jaustis gerai“

Gegužės 20-24 dienomis gimnazijoje vyksta sveikatinimo renginių savaitė „Išmok jaustis gerai“. Fizinės, psichinės, emocinės sveikatos stiprinimui skirtais renginiais organizatoriai siekia suformuoti mokinių ir mokytojų sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdyti visų bendruomenės narių sveikatos kompetenciją. Visą savaitę įvairių pamokų ir pertraukų metų mokytojai kvies mokinius dalyvauti mokymuose, skirtuose žalingų įpročių prevencijai, pieš mandalas ir fraktalus, žais emocijų valdymo, psichinės ir fizinės sveikatos stiprinimo žaidimus, atliks gimnazijos aplinkos triukšmo tyrimą, varžysis protmūšiuose. Mokinių laukia ir netradicinės veiklos – jie galės paleisti emocijas su burbulais, skaityti knygas aromaterapinėje aplinkoje, pasigaminti sveikuoliškų užkandžių, pavaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis, pažymėti savo dviračius ir paspirtukus policijos žymekliais, dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Šv. Jokūbo piligrimų kelias Lietuvoje“.

Šią savaitę gimnazija organizuoja atsiliepdama į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kvietimą dalyvauti Nacionaliniame mokyklų sveikatinimo akcijų festivalyje, kurio tikslas paskatinti Lietuvos ugdymo įstaigas kurti jų bendruomenės narių gerai psichologinei savijautai ir sveikos gyvensenos puoselėjimui palankią atmosferą.

Renginių planas

PROGRAMA_sveikatinimo savaite