Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Šv. Mišios už Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenę

Gruodžio 17 d. Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje Jo Eminencija Kardinolas Sigitas Tamkevičius ir gimnazijos kapelionas kun. Renaldas Šumbrauskis aukojo šv. Mišias už Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenę.

Šiais metais sukanka 10 metų, kai Arkivyskupija ir miesto savivaldybė pasirašė dalininkų sutartį. Mokykla nuėjo prasmingą dešimtmečio kelią, augdama pati ir augindama kitus. Sutartinai giesmėje nuskambėjo gimnazistų ir mokytojų balsai, liudijantys, kad maldai susirinko bendruomenė, pasirengusi dėkoti Viešpačiui už ganytojus, steigėjus, artimuosius, gimines, draugus.

Šv. Mišios sutapo su gražia data – sukanka 20 metų, kai gimnazijos kapelionas kun. Renaldas Šumbrauskis buvo įšventintas kunigu.

Kardinolo palinkėjimai, nuskambėję mišių pabaigoje, priverčia susimąstyti Advento ramybės ir susikaupimo laikotarpiu: „Mieli mokiniai, ieškokite atsakymų savo tikėjimui. Šiandien gyvename tokioje kultūroje, kurioje žmonės plaukia pasroviui, tarsi tiki, bet tikėjimas beveik nematomas. Tai nulemia, kad mūsų visuomenėje daug pykčio, daug susipriešinimo ir tiek mažai meilės“.

Direktorė Aleksandra Bancevičienė