Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Susitikimas su rašytoja Dovile Zaveckaite

Vasario 10 d. 3c klasės mokiniai, lydimi mokytojos Laimutės ir bibliotekininkės Audronės, dalyvavo V. Kudirkos viešosios bibliotekos Berželio padalinyje vykusiame susitikime su dramaturge Dovile Zaveckaite. Ji mielai papasakojo apie Metų knygos rinkimų vaikų kategorijoje nominuotą knygą „Lietus ir skafandras“. Smagu, kad dauguma trečiokų šią knygą jau skaitę, tad uždavė daug įvairių klausimų, į kuriuos rašytoja išsamiai atsakinėjo. Autorė surengė ir mįslių konkursą bei susitikimo pabaigoje dalino mokiniams autografus. Dar ilgai nepamiršime šilto ir smagaus bendravimo su rašytoja.

Dėkojame V. Kudirkos viešosios bibliotekos Berželio padalinio bibliotekininkėms už suteiktą galimybę gyvai susipažinti su Metų knygos autore.

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė