Susitikimas su policijos pareigūnais

Socialiniuose tinkluose, kurie jau tapo kasdienybės dalimi, bendraujame, stebime ką veikia mūsų draugai ar pažįstami, o kiekvieną momentą fiksuojame telefonais ir dalinamės su paskyros auditorija. Visgi nuotraukų ar vaizdo įrašų padarymas ir jų viešinimas gali būti ribojamas, nes asmens atvaizdas yra teisės saugomas objektas. Taigi, kas yra teisė į atvaizdą ir kaip ji pažeidžiama? Kaip saugiai elgtis virtualioje erdvėje? Kokios mūsų teisės ir pareigos, atsakomybė? Apie tai kalbėjosi ir diskutavo Kauno miesto Dainavos policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Asta Melajevienė ir Evaldas Pliokštys su gimnazijos 7-ų klasių mokiniais.

Dėkojame Astai Melajevienei ir Evaldui Pliokščiui už skirtą laiką ir pasidalinimą naudinga, aktualia informacija.

Socialinė pedagogė Gražina Taujanskienė