Reda Labanauskiene

Reda Labanauskienė

Esu akordeono mokytoja ekspertė, taip pat Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui – koordinuoju Muzikos skyriaus veiklą.
1997-ais metais baigiau Kauno J. Gruodžio konservatoriją ir įgijau muzikos mokyklos mokytojo, orkestro-ansamblio vadovo bei akordeono atlikėjo profesines kvalifikacijas. 2002-ais metais, baigus Klaipėdos Menų fakultetą, man buvo suteiktas bakalauro laipsnis bei akordeono atlikėjos specializacija.
Mano pedagoginis kelias prasidėjo 1999-ais metais Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje, o nuo 2002-ųjų metų akordeono atlikimo meno pradėjau mokyti ir Kauno I-osios muzikos mokyklos vaikus.
Per netrumpą savo veiklos stažą sukūriau bei atradau man priimtiniausius mokymo metodus, kuriuos ir toliau tobulinu: dalyvauju įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose. Savo sukauptomis žiniomis dalinuosi ir su kolegomis: vedu atviras pamokas, organizuoju bei vedu seminarus, rašau kvalifikacinio tobulinimo programas. Aktyviai dalyvauju Nacionalinėje akordeonistų sąjungoje ir Kauno krašto akordeonistų draugijoje. Dirbu darbo grupėse organizuojant tarptautinius jaunųjų akordeonistų konkursus „Ascoltate“, akordeonistų festivalius-maratonus, respublikinius akordeonistų sąskrydžius – meistriškumo kursus „Su meile akordeonui“. Mano iniciatyva organizuojamas akordeono muzikos festivalis „Laiko ritmu“, respublikinis ansamblinio muzikavimo festivalis „Vyturėlis“, tarpmokyklinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas“. Esu kviečiama dirbti respublikinių, tarptautinių konkursų vertinimo komisijose. Organizuoju mokiniams, mokytojams edukacines-konkursines išvykas ES šalyse.
2016-ais metais sukūriau edukacinius muzikinius žaidimus „Pažink natas“, „Muzikos sala“ ir „Natų vaivorykštė“, kurie pripažinti Lietuvos vaikų ir jaunimo centro bei naudojami Lietuvos švietimo įstaigose. Tais pačiais metais man buvo suteikta mokytojos ekspertės kvalifikacinė kategorija.
Už mokinių aukščiausius pasiekimus respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose esu apdovanota LR prezidentų Valdo Adamkaus, Dalios Grybauskaitės ir Kauno miesto merų Andriaus Kupčinsko, Visvaldo Matijošaičio padėkos raštais bei suvenyrais.

One Response

1. Nadežda parašė:

Ar bus konkursas Karališkasis barokas?Kada?Nuotolinis?