Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Startuoja naujas Erasmus+ eTwinning programos projektas  „KELIONĖ Į PASAKŲ ŠALĮ“

Projektu „Kelionė į pasakų šalį“ siekiama paskatinti vaikus gilintis į pasakų pasaulį, kuo daugiau skaityti savo amžiui skirtą literatūrą. Susipažinti ne tik su savo krašto tautosaka, bet įvairių tautų, domėtis žymiausių pasaulio kūrėjų pasakomis.

Projekto tikslas –  remiantis pasakų motyvais sukurti originalią pasaką arba pasakų personažų pagrindu paremtą šventinį vaidinimą, koncertą, pasakų knygą, įvairių darbų parodą ar kt.

Dalyvavimas projekte paskatins mokinių saviraišką, iniciatyvumą, kūrybiškumą, leis atsiskleisti aktoriniams gebėjimams. Savarankiškas ir mokytojo organizuotas darbas, renkant medžiagą, leis ieškoti optimaliausių būdų tikslui pasiekti, skatins mokinių mokymosi motyvaciją. Rezultatas bus pristatomas „eTwinning“ projekto „Kelionė į pasakų šalį“ galerijoje.

Projekto rengėjai – Violeta Jucevičienė (Kauno „Vyturio“ gimnazija), Raminta Birgėlienė (Gargždų „Minijos“ progimnazija)

Kviečiame aktyviai dalyvauti!