Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Sportuojantys pradinukai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 12 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko 3-4 klasių Kauno miesto mokyklų „Palestros“ bėgimo ir virvės traukimo varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į gimnazijos sporto salę sugužėjo Kauno ugdymo įstaigų pradinukų komandos iš VDU „Atžalyno“ progimnazijos, S. Daukanto progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos, B. Brazdžionio mokyklos, mokyklos – darželio „Rūtelė“ ir, žinoma, „Vyturio“ gimnazijos. Varžybų atidaryme susirinkusieji sugiedojo Tautišką giesmę, visus pasveikino ir sportinės aistros palinkėjo gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui V. Belevičiūtė. Jaunieji sportininkai varžėsi „Palestros“ bėgimo ir virvės traukimo rungtyse. Sporto varžybų pabaigoje medaliais, taurėmis ir diplomais buvo apdovanoti geriausi „Palestros“ bėgikai bei virvės traukimo komandos. Visi dalyviai ir mokytojai džiaugėsi atminimo dovanėlėmis ir saldžiais prizais.

Sveikiname „Vyturio“ gimnazijos „Palestros“ bėgimo nugalėtojus NOJŲ CIKANAVIČIŲ – 3a kl., LUKNĘ JUSAITYTĘ – 3a kl., BENĄ VASILIAUSKĄ – 4a kl., UGNĘ BISLYTĘ – 4a kl.

Virvės traukime ir trečiokai, ir ketvirtokai laimėjo II-ąsias vietas. Džiaugiamės ir didžiuojamės visais!

Organizatoriai