Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – apdovanojimai Prezidentūroje

Gegužės 7 dieną dalyvauti Nacionalinio diktanto nugalėtojų apdovanojimo šventėje, skirtoje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, į Vilnių išvyko būrys mūsų gimnazijos mokinių, mokytojų ir administracijos atstovai. Šiais metais „Vyturio“ gimnazijoje Nacionalinį diktantą rašė daugiau kaip 600 dalyvių – mokiniai, mokytojai, kiti bendruomenės nariai. Diktanto dalyvių gausa buvo pastebėta ir įvertinta konkurso organizatorių –  Prezidentūroje mūsų laukė padėka konkurse aktyviausiai dalyvavusiai mokyklai – Kauno „Vyturio“ gimnazijai.

Šventėje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga pasveikino ir apdovanojo Nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojus. Šalies vadovė pabrėžė, kad didžiuojasi Nacionalinio diktanto konkurso nugalėtojais – visais, kurie rūpinasi gimtąja kalba, jaučia jos unikalumą, ir būtent todėl ji išlieka tokia nuostabi ir ypatinga. Iškilmingoje ceremonijoje  Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktorei Aleksandrai Bancevičienei Prezidentė įteikė padėką už bendruomenės aktyvų dalyvavimą konkurse, o mokiniams specialų prizą – edukacinę kelionę į Anykščius – padovanojo Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Džiaugiamės lietuvių kalbos mokytojų svariu indėliu į gimtosios kalbos puoselėjimą ir Nacionalinio diktanto organizavimą gimnazijoje, dėkojame visai „Vyturio“ bendruomenei, aktyviai dalyvavusiai neformaliame raštingumo patikrinime.

Daugiau skaitykite:

Nuotraukos – R. Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija).