Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Socialinė akcija „Paremk beglobius gyvūnus“

Gimnazijoje buvo organizuota socialinė akcija „Paremk beglobius gyvūnus“, skirta Pasaulinei Gyvūnų globos dienai. Akciją organizavo tikybos mokytoja-metodininkė Virginija Petrulienė, biologijos mokytoja-metodininkė Irena Šidlauskienė ir biologijos mokytojas-ekspertas Dainius Statkevičius. Akcijos iniciatoriai mokytojo Dainiaus Statkevičiaus samojedų veislės šunys Klajoklių šuo My Minerva (Bona) ir Klajoklių šuo Olympus Grand Striker (Strikeris), kurie parodose laimėtą maistą skyrė beglobiams savo gentainiams. Pageidaujantys mokiniai prisijungė prie akcijos ir į biologijos kabinetus galėjo atnešė maisto, priežiūros priemonių beglobiams gyvūnams, gyvenantiems gyvūnų prieglaudoje.

Akcijos metu surinkta 26,4 kg sauso maisto, 26,5 kg konservų, 5 vnt. pavadėlių, 3 vnt. antkaklių, 1 vnt. dubenėlių, 1 vnt. žaislų, 13 vnt. skanukų ir 1 vnt. tekstilės gaminių. Akcijoje dalyvavo 12 mokinių iš IV B gimn. kl., 5A, 5B, 6A, 6B, 7D, II G gimn. klasių. Aktyviausios klasės skelbiamos 5A ir 6A klasės. Aktyviausi mokiniai: Dovydas Gilvickis ir Viktorija Paulauskaitė iš IV gimn. B klasės bei Mindaugas Bartusevičius iš 5A klasės ir Izabelė Raibikytė iš 6A klasės. Aktyviausiai klasei bus įteiktas saldus prizas, o aktyviausi mokiniai gaus pakvietimus į Tarptautinę šunų parodą.

Visa surinkta parama pristatyta į gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“.

Biologijos mokytojas Dainius Statkevičius