Vilija Žilinskienė

Esu smuiko vyresnioji mokytoja. Savo pedagoginį „kelią“ pradėjau nuo 2012-ųjų metų.
2013-ais metais baigiau VDU MA smuiko specialybę (Dž.Bidvos klasę) ir įgijau smuiko atlikimo bei smuiko pedagogikos magistro laipsnį. Studijų metais pagal Erasmus mainų programą studijavau Leipcigo Muzikos akademijoje. 2014-2016-ais metais buvau Kauno styginių kvarteto narė, koncertuodavome įvairiose Lietuvos miestų salėse, grieždavom Pažaislio, Tomo Mano muzikos festivaliuose.
Pedagoginio kelio pradžia prasidėjo 2012-ais metais Šakių Meno mokykloje. Vėliau smuiko meno paslapčių mokiau Veiverių Meno mokyklos vaikus. Nuo 2015-ųjų metu tapau Kauno J. Gruodžio konservatorijos smuiko bei kamerinio ansamblio dėstytoja, kuria dirbu ir lig šiol. Kauno „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje pradėjau dirbti 2019-ais metais. Darbas su vaikais mane patraukė savo dinamiškumu, nuolatiniu savęs tobulinimo poreikiu, buvimu tarp jaunų, veržlių žmonių. Ugdytiniams stengiuosi perduoti savo sukauptas žinias, siekiu, kad pamokoje jie jaustųsi ramiai, užtikrintai, kad pasitikėtų savimi bei manimi. Norėdama supažindinti kuo daugiau vaikų su smuiko garsais rengiu edukacines programas Vaikų darželių auklėtiniams, bendradarbiauju su „Tylos“ studija. Esu parengusi „Muzikinę pasaką“ mažiesiems, kurios metu jie lengviau įsitraukia į muzikinių garsų pasaulį, susidomi instrumento tembru, galimybėmis.
Laisvalaikiu domiuosi kamerine muzika, įvairiais meno renginiais. Komunikuoju anglų ir rusų kalbomis.