Smuikininkų meistriškumo pamokos Druskininkuose

Muzikos skyriaus mokiniams jau prasidėjo atostogos, bet smuiko klasės auklėtiniai nenustoja tobulėti. Smuiko mokytojos Asta Vykertienė ir Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė su savo klasės mokiniais ankstyvą birželio 15-tos rytą išvyko į Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos smuikininkų meistriškumo pamokas.
Kelionės sumanytoja ir iniciatorė smuiko mokytoja Asta Vykertienė pasiūlė bendradarbiauti su šia mokykla. Ten jaunuosius atlikėjus šiltai pasitiko mokyklos direktorė Ona Olšauskienė ir smuiko mokytoja ekspertė Eglė Sakavičienė. Mokiniai sėmėsi žinių šios puikios, profesionalios, turinčios didelę profesinę patirtį pedagogės meistriškumo pamokose.
Meistriškumo pamokose mokiniai tobulinosi dvi dienas. Po jų smuikininkų laukė smagios pramogos ir pasivaikščiojimai po nuostabų Druskininkų miestą. Jie smagiai praleido laiką Druskininkų vandens parke, aplankė miesto muziejų, M.K.Čiurlionio memorialinį muziejų, apžiūrėjo keramikos darbų parodą. Didelį įspūdį paliko Druskininkų meno mokyklos dailės skyriaus mokinių nepaprastai gražūs darbai ir išpuoselėta mokyklos aplinka. Pasibaigus meistriškumo kursams mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Pilni gerų įspūdžių vaikai nenorėjo skubėti į namus. Mokytojos dalinosi gerąja pedagogine patirtimi, džiaugėsi bendryste ir pirmuoju susitikimu. Juk taip svarbu turėti bendraminčių, palaikyti vieniems kitus.
Tikimės, kad smuikininkų draugystė tęsis ir kitais metais vaikai ir vėl turės galimybę pasisemti naujų, įsimintinų patirčių.

Muzikos mokytoja Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė