Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

„SKYPE“ vaizdo konferencija su Indija

2019.11.26 gimnazijos bibliotekoje įvyko 4a klasės mokinių (anglų kalbos mokytojos Greta Kukenienė ir Lina Dovydienė) ir 5-6 klasių mokinių iš Kasiga mokyklos Indijoje vaizdo konferencija.

Dalyviams linksmai pasisveikinus, tarptautinio mokyklų bibliotekų „Skype“ projektą pradėjo ketvirtokai. Jie, naudodami paveikslėlius, kūrė linksmą istoriją ir ją pasakojo naujiems draugams. Mokiniai iš Indijos išraiškingai skaitė savo istorijas.

Nemažai juoko, linksmų emocijų sukėlė susipažinimas: taip neįprastai ausiai skambėjo nežinomi vardai. Kasiga mokyklos mokiniai pasakojo apie savo mokyklą, domėjosi ką lietuviai – mokiniai veikia laisvalaikiu. Džiaugiamės, kad ketvirtokai ne tik drąsiai pasakojo apie save, bet ir sudainavo dainą lietuvių kalba.

Konferencija įvyko. Visiems buvo tikrai smagu. Draugystė užsimezgė. Mokiniai susitarė susitikti naujame „Skype“ projekte. Džiugu, kad yra projektų, suteikiančių galimybes bendrauti su pasaulio šalių mokiniais.

Dėkojame tarptautinei savanorei Lenai, padėjusiai organizuoti konferenciją.

Bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė