Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Šeštokų susitikimas su policijos kinologu

Šeštokų susitikimas su policijos kinologu

Kovo 15 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje lankėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KAVPK) patrulių rinktinės 2-osios kuopos kinologų grupės specialistas Ramūnas Antanaitis su tarnybiniu šunimi Šachu. Kinologas supažindino mokinius su kinologo profesija, papasakojo, kokie svarbūs šiame darbe yra tarnybiniai šunys, pademonstravo, kaip Šachas vykdo bendras paklusnumo komandas. Mokiniai suprato, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir dirbti labai svarbų darbą ieškant narkotikų, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

Po kinologo pristatymo KAVPK viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji specialistė Jovita Juršytė ir prevencijos skyriaus vyresnioji specialistė Rasa Petrusevičiūtė priminė mokiniams apie LR administracinių teisės pažeidimų kodekse numatytą atsakomybę už narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimą bei platinimą ir paragino vengti žalingų įpročių.

Klausimų netrūko nei kinologui Ramūnui, nei policijos atstovėms Jovitai ir Rasai. Mokiniai drąsiai klausinėjo ir apie kinologo darbą, ir apie nuobaudas už įvairius pažeidimus.

Už suorganizuotą įspūdingą susitikimą dėkojame 6b klasės auklėtojai Vaidai Varžgalienei ir 6b klasės mokinio Modesto Gervės tėčiui.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė