Savanoriška veikla „Maisto banke“

Spalio 14-15 dienomis Lietuvoje vyko 33-ji „Maisto banko“ akcija. Akcijos dienas organizatoriai pasirinko ne atsitiktinai: spalio 16 d. minima Pasaulinė maisto diena, o spalio 17 d. skirta Tarptautinei kovos su skurdu dienai. Abi šios dienos siekia atkreipti visuomenės dėmesį į maisto stoką, į žmones, kuriems šiandien sekasi šiek tiek mažiau.
Dalyvauti „Maisto banko“ savanoriškoje veikloje kartu su auklėtoja pasiryžo penki 8a klasės mokiniai: Nerija, Vilius, Karolis, Lukas ir Nedas. Penktadienio popietę po pamokų aštuntokai praleido ypač prasmingai. Prekybos centre dalindami akcijos skrajutes ir kviesdami pirkėjus paremti skurstančiuosius, mokiniai per kelias valandas surinko pilną vežimėlį maisto produktų. Asmeniškai dalyvaudami „Maisto banko“ akcijoje, gimnazistai prisidėjo prie paramos tūkstančiams skurdžiai gyvenančių žmonių, kuriems suaukoti produktai yra gyvybiškai svarbūs.

Didžiuojamės pilietiškais ir socialiai atsakingais vyturiečiais!

8a klasės vadovė Jolanta Leonavičienė