Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

„Saugaus eismo“ pamokos pradinukams

Prasidėjus naujiems mokslo metams į gatves pajudėjo ne tik didesnis srautas transporto priemonių, bet ir būrys mažųjų mokyklinukų. Siekdami skatinti vaikus prisiminti saugaus elgesio gatvėje taisykles, 2018-09-18 Kauno Dainavos policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Asta Melajevienė ir Evaldas Pliokštys lankėsi Kauno „Vyturio“ gimnazijos pirmose ir antrose klasėse. Bendruomenės pareigūnai, vesdami mažiesiems mokyklinukams „Saugaus eismo“ pamokas, priminė pagrindines pėsčiųjų pareigas, kaip reikia teisingai ir saugiai pereiti gatvę, atšvaitų segėjimo tamsiuoju paros metu svarbą, keleivio elgesį važiuojančioje transporto priemonėje bei saugų išlipimą iš jos ir saugų perėjimą į kitą gatvės pusę.
Dėkojame policijos pareigūnams už glaudaus ir produktyvaus bendradarbiavimo puoselėjimą bei atsakingą rūpestį pačiais mažiausiais eismo dalyviais.

Socialinė pedagogė Gražina Taujanskienė