Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“

Kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė sąmoningumo didinimo mėnesiu „BE PATYČIŲ“ ir kvietė visuomenę įvairiomis veiklomis ir idėjomis atkreipti dėmesį į patyčių problemą, siūlyti būdus ir priemones, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.

Visą mėnesį gimnazijoje buvo organizuota ir vykdyta begalė įvairių veiklų, skirtų skatinti pagarbius ir draugiškus mokinių bei suaugusiųjų tarpusavio santykius, nepritarti patyčioms, stabdyti jas kartu palaikant gyvenimo be patyčių idėją. Įamžinę veiklas koliažuose dalyvavome socialiniame prevenciniame projekte „Draugystės kalendorius“. Tikimės, kad mėnesio renginiai bus ne vienkartinė akcija, bet visada skatins pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius.

Socialinės pedagogės Irma Čiapaitė ir Gražina Taujanskienė