Rugsėjo mėnesio sporto renginiai

Rugsėjo mėnuo buvo turtingas sporto renginiais. Gimnazija įsitraukė į keletą sporto projektų, dalyvavome varžybose. Vienas iš projektų „ #Bective – žaisk kvadratą“. Jo metu mokiniai pamokose žaidė kvadratą. Šis žaidimas ypač mėgiamas 5-6 klasėse, todėl mokiniai su dideliu noru ir azartu įsitraukia į šį projektą.

Taip pat vyko  Kauno miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybės, kuriose sėkmingiausiai pasirodė Diana Kardokaitė (IIIc gimn. kl.), 1 km distancijoje iškovojusi I-ąją vietą, Ugnė Petrauskaitė (IVc gimn.kl.)  toje pačioje distancijoje buvusi trečia. Nerija Vaškevičiūtė, 5c kl. 500 m nuotolyje taip pat atbėgo trečia.  Dar daugiau laimėjimų pavyko pasiekti atvirose LSU  rudens kroso pirmenybėse „Sportuok su LSU“, kuriose nugalėtojais ir prizininkais atskirose amžiaus grupėse tapo: 5c kl. mokiniai  Emilis Vitkauskas (I vieta), Nerija Vaškevičiūtė (II vieta), Ainė Vaškevičiūtė (III vieta); 7b kl. mokiniai Deimantė Balčiūnaitė (II vieta), Tomas Čipkus (I vieta),  Gvidas Čepaitis (II vieta), Gustas Vasauskas (III vieta); Ib gimn. kl. mokinė Amelita Marija Bilinskaitė (I vieta), 8c kl. mokinės Emilija Piliuginaitė (II vieta) ir Andrita Kalasiūnaitė (III vieta).

Trečią vietą pavyko iškovoti ir tarptautinio studentų sporto festivalio, skirto tarptautinei universitetinio sporto dienai (IDUS) paminėti, parko tinklinio turnyre. Komandoje galėjo būti ir studentų. Todėl mūsų gimnazijos komandai, kurią sudarė Pijus Mikalauskas, Karolis Gaižauskas ir Dominykas Šapola padėjo ir buvęs mūsų gimnazijos  mokinys Ugnius Navickas.

Dar vienas populiarus projektas – solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“ – renginys, jau tapęs tradicija. Solidarumo bėgimo metu kviečiame bėgti solidarumo kilometrus ir aukoti vaikams, augantiems  sunkumų patiriančiose šeimose. Šiuo bėgimu siekiame ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą ir solidarumą. Ypač aktyviai šiame renginyje dalyvavo 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6d, 7a, 7c, 8a, 8b, 8c, Ic, Ib, IIg klasių mokiniai, III gimn. kl. lengvosios atletikos grupės merginos.

Dėkojame mokiniams už iškovotas prizines vietas varžybose  ir labai džiaugiamės aktyviu mokinių  dalyvavimu įvairiuose sporto renginiuose!

Fizinio ugdymo mokytojai