Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Rudens krosas

2018 m. rugsėjo 25 d. vyko „Beactive Sportuok kartu su LSU“ atvirosios rudens kroso pirmenybės. Kaip ir kiekvienais metais mes aktyviai dalyvaujame šiame renginyje, skatiname mokinius tobulėti, įveikti bėgimo nuotolį pagal savo fizines galimybes ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Labai noriu pasidžiaugti gausiu būriu dalyvavusių mokinių: tai 3c klasės, 4c klasės mūsų pačiais mažiausiais bėgikais, kurie nepabūgo atšalusio oro. Taip pat dėkoju mokytojoms Ritai Sadauskienei, Giedrei Valaitienei, kurios surinko tokią sportišką komandą. Nuoširdų ačiū tariu kūno kultūros mokytojams Daliai Ziberkaitei, Broniui Kazlovskiui, mūsų nuostabiai socialinei pedagogei Irmai Čiapaitei, kuri lydėjo ir taip pat sportavo su kitais 5-III gimn. klasių mokiniais. Renginyje 3-7 klasių mokiniai bėgo 500 m, o 8-III gimn. klasių – 1000 metrų. Iš viso dalyvavo daugiau kaip šimtas mokinių. Visų nuotaika buvo gera, apšilimas vyko grojant muzikai, mokiniai buvo vieni kitiems draugiški. Renginio organizatoriai kiekvienam dalyviui padovanojo po sportinius marškinėlius, apyrankę. Belieka laukti varžybų rezultatų ir tikėtis prizinių vietų. Tad dar kartą LABAI LABAI nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems mokiniams.

Kūno kultūros mokytoja Skaidrė Daukšienė