Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Respublikinis sakralinės muzikos festivalis „Giesmių giesmelė – 2020“

„Dėkokime Viešpačiui, nes jis geras,
per amžius tveria jo ištikima meilė.“

Vasario 29 dieną Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje jaunučių choro „Vyturiukai“ dainininkai iš 3a klasės dalyvavo respublikiniame sakralinės muzikos festivalyje „Giesmių giesmelė – 2020“. Šis festivalis organizuojamas jau dvidešimt pirmąjį kartą. Renginio tikslas – puoselėti ir plėsti krikščioniškojo giedojimo tradicijas.
Drauge giedoti ir melstis dainininkai sugužėjo iš visos Lietuvos – dalyvavo dvidešimt septyni vaikų ir jaunimo chorų kolektyvai iš Kauno, Kazlų Rūdos, Švenčionių, Panevėžio, Švenčionėlių, Prienų, Pilviškių rajono.
„Vyturio“ jaunieji giesmininkai festivaliui paruošė trylikos giesmių repertuarą, skirtą giedoti festivalio šv. Mišiose. Nuoširdžiai dėkojame jaunučių choro „Vyturiukai“ ansambliui, kurio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, mokinių tėveliams, muzikos mokytojai Skaidrei Žemaitienei.

Pradinių klasių mokytoja Rita Tamošiūnienė