Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Respublikinis sakralinės muzikos festivalis „Giesmių giesmelė – 2019“

Balandžio 6 d. Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje vyko jubiliejinis dvidešimtasis festivalis-konkursas „Giesmių giesmelė – 2019“, pavadintas monsinjoro K. Senkaus žodžiais „Trokštu, kad Kristui giedotų visa Lietuva“. Festivalio metu giedojo, meldėsi daugiau kaip trys šimtai giesmininkų iš visos Lietuvos, skambėjo trylika profesionaliai atliekamų giesmių.

Festivalyje dalyvavo ir „Vyturio“ gimnazijos giesmininkai – 2a klasės mokiniai.

Šis respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis, organizuojamas jau dvidešimtą kartą, sukviečia ne tik šimtus giesmininkų iš įvairių Lietuvos miestų, puoselėja krikščioniško giedojimo tradicijas, motyvuoja mokinius, plečia jų muzikinį akiratį, atskleidžia sakralinės muzikos grožį, bet ir sutelkia bendrystei, muzikai ir maldai.

Muzikos mokytoja Skaidrė Žemaitienė, pradinių klasių mokytoja Rita Tamošiūnienė