Respublikinis IT lankstinukų kūrimo konkursas „Keiskime pasaulį: darnaus vystymosi tikslai“

Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno miesto informacinių technologijų mokytojų metodinis būrelis ir Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija kovo 14 – gegužės 6 d. organizavo 8-12 kl. mokinių Respublikinį informacinių technologijų lankstinukų kūrimo konkursą „KEISKIME PASAULĮ: DARNAUS VYSTYMOSI TIKSLAI“.

Konkurso tikslas: skatinti darnų vystymąsi, aplinkosauginį ir socialinį švietimą, domėjimąsi ekologija, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, pasitelkiant skaitmenines technologijas, elektroninės leidybos galimybes, kūrybiškumą ir meninę saviraišką.

Sveikiname Kauno „Vyturio“ gimnazijos  mokines:

• IIg gimn. klasės mokinę Ditę Kačiušytę, kuri laimėjo II vietą Respublikiniame IT lankstinukų kūrimo konkurse;
  • IIb gimn. klasės mokinę Rusnę Petniūnaitę, kuri laimėjo III vietą Respublikiniame IT lankstinukų kūrimo konkurse.

IT mokytoja metodininkė Dalė Uždravienė