Respublikinio kompiuterinių piešinių konkurso „Mano šeima“ rezultatai

Gegužės mėnesį vyko tradicinis respublikinis 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Mano šeima“. Konkurso tikslas yra ne tik skatinti mokinių kūrybiškumą naudojant kompiuterines technologijas, bet ir ugdyti šeimos vertybes, atsigręžti į šeimos tradicijas, papročius, prisiminti laisvalaikio leidimo formas. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 21 ugdymo įstaigos, tame tarpe ir iš mūsų gimnazijos. Vertinimo komisija peržiūrėjo dalyvių atsiųstus darbus ir, įvertinusi piešinių originalumą, piešimo techniką ir atitikimą konkurso nuostatams, išrinko nugalėtojus.

Konkurse 5-6 klasių grupėje 2 vietą laimėjo „Vyturio“ gimnazijos 6d klasės mokinės Gabijos Griciūtės kompiuterinis piešinys „Mano šeimos laisvalaikis“ (IT mokytoja Jolanta Leonavičienė). Sveikiname Gabiją!

Visi 2021 metų kompiuterinių piešinių konkurso „Mano šeima“ rezultatai – organizatorių svetainėje.

Nuotraukų galerijoje galite pasigrožėti „Vyturio“ gimnazijos 6-7 klasių mokinių kompiuteriniais piešiniais, kurie buvo išsiųsti į konkursą.

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė