Respublikinio 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurso „SUPER TĖTIS“ nugalėtojas

Gegužės mėnesį vyko respublikinis 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkursas „SUPER TĖTIS“. Konkurso tikslas buvo ne tik skatinti mokinius kūrybiškai taikyti informacines technologijas, bet ir ugdyti mokinių gebėjimą išreikšti meilę, dėkingumą, pagarbą artimam žmogui. 2a kl. mokinys Kostas Ufartas naudodamasis tik piešimo programa sukūrė originalų atviruką, skirtą Tėvo dienai. Vertinimo komisija, įvertinusi piešinio kūrybiškumą ir atlikimo kokybę tiek meniniu, tiek kompiuterinio išpildymo požiūriu, Kosto darbą išrinko I vietos nugalėtoju. Sveikiname Kostą!

Pradinių klasių mokytoja Arūnė Janulevičienė