Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Rekonstruotas stadionas – Kauno miesto savivaldybės dovana „Vyturio“ gimnazijos bendruomenei

Spalio 19 d. 11 val. gimnazijos stadione atnaujintais  bėgimo takais prasidėjo šventinis „Draugystės bėgimas“, kurį skyrėme atkurtos Lietuvos 100-čiui ir „Vyturio“ gimnazijos 50-čiui. Mokiniai ir  mokytojai,  iškėlę  Lietuvos trispalvę, Kauno miesto  ir „Vyturio“  gimnazijos vėliavas pasileido į ,,Draugystės bėgimą“. Bėgimas buvo draugiškas ir smagus. Po bėgimo kartu atlikome mankštą. Po to  išsiskirstėme po  aikštyną sportinėms  rungtims.  Sporto šventėje netrūko azarto nei mokiniams, nei mokytojams, o taip pat ir bėgime dalyvavusiems svečiams.  Kartu su mokiniais ir mokytojais „Draugystės bėgime“ dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Gediminas Vasiliauskas ir Seimo nario padėjėja Vaida Pranaraitytė.

Stadiono ir sporto aikštyno rekonstrukcija atlikta  Kauno miesto savivaldybės lėšomis. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei už puikią dovaną – atnaujintą sportinę bazę.  Mokinių vasaros atostogų laikotarpiu stadiono rekonstrukcijos darbus puikiai atliko UAB „Rolana“. Stadionas ir sporto aikštynai iškloti nauja, modernia gumine  danga. Priešmokyklinio  ir pradinio amžiaus vaikams įrengta šiuolaikiška žaidimų aikštelė. Sporto aikštynuose galima žaisti tenisą, badmintoną, tinklinį, futbolą. Mėgstantiems individualias treniruotes įrengta treniruoklių aikštelė.

Stadionas ir sporto aikštynai kviečia sportine veikla užsiimti ne tik gimnazijos mokinius, darbuotojus, bet ir aplinkinius mikrorajono gyventojus.

Violeta Belevičiūtė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Foto: Jurgita Stravinskienė, dailės mokytoja